O nás

CRIF – Slovak Credit Bureau

Spoločnosť CRIF – Slovak Credit Bureau je súčasťou celosvetovej skupiny CRIF, ktorá bola založená v roku 1988 a odvtedy prešla veľmi dynamickým rozvojom. Dnes už pôsobí na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta, kde viac ako 6 200 zamestnancov vytvára služby pre viac ako 82 000 spoločností a 1 000 000 spotrebiteľov. Zameriavame sa na vývoj a riadenie služieb úverových registrov, obchodných informačných systémov a úverových riešení.

Neoddeliteľnou súčasťou je aplikácia CRIBIS, ktorá obsahuje informácie o viac ako 10 miliónoch podnikateľských subjektoch a fyzických osobách zo Slovenskej a Českej republiky. Nadstavbou je služba SkyMinder umožňujúca preverenie firiem z takmer celého sveta. Ďalším produktom je aplikácia Margo, ktorá dohľadá nových klientov, segmentuje ich a riadi obchodné kampane. Pod značkou iRating schovávajú nástroje na hodnotenie ekonomického stavu spoločností a municipalít.

Ste pripravení na zmenu?

Nechajte si odborne posúdiť spoločenskú zodpovednosť vašej firmy a dodávateľského reťazca ešte dnes a zistite, v ktorých oblastiach sa môžete zlepšiť. Buďte krok pred ostatnými a pripravte sa tak na budúcnosť.